Genel

Daha Güzel ve Çekici Gösteren Giyim Eşyaları

Hangi kıyafeti giyerseniz daha güzel olursunuz? Ya da hangi kıyafet sizi daha çekici yapar?

İşte cevapları…

Dünya üzerindeki bütün kadınların derdidir giyim konusu. “Bugün ne giysem? Sevgilimle buluşurken ne giysem?” diye kafayı yediğiniz bile olmuştur. Hatta kaçınız dolabındaki bütün kıyafetleri yatağın üzerine serip “hangisini giysem? Hangisi daha güzel gösterir?” diye düşünürken buluşmaya geç kalmadınız?
İşte bu yazımızda bu sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Bir erkeğin gözünde kadınları çekici yapan kıyafetlerin neler olduğunu öğreneceksiniz.

Kot Pantolon

Erkeklerin neredeyse tamamı kadınlara kot pantolonu yakıştırır. Yani dolabınızda duran kot pantolonları çok sıradan diye giymemezlik yapmayın. Kot, kadına en çok yakışan pantolonlardan biridir.

Kırmızı Topuklular

Elbisesine göre değişse bile bir kadına en çok yakışan ayakkabı kırmızı topukludur. Bir de süet olursa daha güzel olur. Kırmızı topuklu sizi yerine göre çok iddialı veya çok tatlı yapabilir.

Siyah Mini Etek

Eğer o gün etek giyecekseniz, siyah giymenizi tavsiye ederiz. Zira kadına en çok yakışan renk siyahtır. Ayrıca siyahın çoğu şeye uyum sağlaması da avantaj sağlar.

Örgü Kazak

Örgü kazağında kendine göre çok ayrı bir çekiciliği vardır.

Taytı da Unutmamak Lazım

Tayt, doğru vücut ölçülerine sahip olan kadınlarda harikalar yaratabilir.

Açık Omuzlar

İster tek, isterseniz de tüm omzunuzu ortada bırakacak modelli kıyafetler de doğru ortamlarda adeta tüm gözlerin sizde olmasını sağlayacaktır.

Deri Ceket

Deri ceketler ise ister günlük telaşınız arasında bir kurtarıcı, isterseniz de akşamların en cool kadını olmanızı sağlayacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın En Çok Okunanları

To Top