MORİKA'KARIŞIMLAR

Saçlarınızın İpeksi ve Parlak Olmasını Sağlayacak 3 Doğal Yöntem

Saçlarınızın ipeksi ve parlak olmasını sağlayacak 3 etkili yöntemi sizde öğrenmek istemez misiniz ? O zaman doğru adrestesiniz.

İpeksi ve parlak saçlı olması sağlığınızın, gençliğinizin ve yerinde bakımın bir işareti olurdu değil mi? Saçınız, hayatınızdaki veya çevrenizdeki olayları bile yansıtma özelliğine sahip olabilir. Dolayısıyla saçınıza bakmanız ve bu konuda kendinizi mutlu hissetmeniz önemlidir.

Büyük ihtimalle, saçınıza pahalı ve zorlayıcı yaklaşımlar denediniz değil mi? Belki de işe yaramadılar, tam tersine, istediğiniz gibi olmadı değil mi? Bu nedenle, saç bakımınıza yardımcı olacak ve saçınızı güzelliğinizin ve gençliğinizin zirvesinde tutacak bazı organik yollar göstereceğiz.

1. Muz ve Yumurta

Bir muz alıp küçük dilimler halinde kesiyoruz. Daha sonra bir yumurta sarısı ilave ediyoruz ve yoğun bir karışım elde edilinceye kadar yumurta sarısı ilave ediyoruz ve karıştırıyoruz. Ve saçımıza kullanıyoruz. İstersek yoğurt ile karıştırabiliriz. Siz saçlarınızı gördükçe mutlu olacaksınız, saçlarınız da size minnettar kalacak.

2. Bira
Her şeyden önce, köpükten kurtulabilmeniz için birayı bir saat veya biraz daha dışarıda tutmanız gerekmektedir. Daha sonra temizlenmiş saçlarınıza bir bira ile 10 dakika masaj yapmanızı öneriyoruz. Birayı çıkarmak için bol miktarda su ve bakım kremi kullanmalısınız. Bira kokusu saç bakım kremi kullandığınız için yok olacaktır tabiki de.

3. Mayonez

Mayonez saçlarınız için bir bakım kremi gibi hal alacaktır. Mayonezdeki yağ nedeniyle biraz rahatsız edici olacağı yönünde sizi uyarmak istiyoruz, ancak yararlı bir yöntem olacağı konusunda da eminiz. Yapmanız gereken şey mayonezi saçlarınıza maskede olduğu gibi kullanmaktır. Ve 20 dakika dinlendirmelisiniz.
Daha rahat yapmak için ise, elinize plastik bir eldiven geçirmenizi tavsiye ediyoruz. 20 dakika sonra maskeyi çıkarmak için yıkayınız tabiki de. İsterseniz bakım kremi olarakta kullanabilirsiniz. Kuru saçlarda daha etkili olacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın En Çok Okunanları

To Top